SMA

SMA Taşıyıcı Tarama Qpcr Kiti

Nedir
SMA

%99 taşıyıcı yakalama oranı!

Taşıyıcı yakalama oranı %95 olan diğer birçok SMA taşıyıcı toplum tarama qPCR testlerinin aksine Sankara SMA Taşıyıcı Tarama qPCR Kiti ekstra bir reaksiyonla SMN1[2+0] sessiz taşıyıcı genotip riskini de taradığı için SMA taşıyıcı yakalama oranını %99 lara kadar çıkarmaktadır.

SMA

DNA İzolasyonu Gerektirmez!

Geliştirdiğimiz DNA transfer ve saklama solüsyonumuz(*) ve optimize edilmiş qPCR reaksiyon bileşenlerimiz sayesinde, Sankara SMA Taşıyıcı Tarama qPCR Kiti direkt yanak içi swap örneklerinden de eşdeğer doğrulukla çalışmaktadır. Vakit alan ve kontaminasyon riski taşıyan kan örnekleriyle çalışmanıza artık gerek yok. Tabii ki, eğer laboratuvar rutininizi değiştirmek istemezseniz, kan dahil herhangi bir dokudan izole edilen DNA ile de qPCR kitimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

(*)Ayrıca satılır.

2 Saatten Daha Az Bir Sürede Hızlı ve Doğru Sonuçlar!

Yüksek hassasiyetli Taqman MGB probları kullandığı ve DNA izolasyonu aşaması gerektirmediği için, >%99 doğrulukta sonuçları hastadan örnek aldıktan sonra 2 saat içerisinde elde edebilirsiniz.

+4 oC’de Uzun Süreli Saklama!

Optimize edilmiş mastermiks sayesinde kit bileşenleri +4 oC’de aylarca saklanabilmektedir. Böylelikle hem saklama maliyetleriniz düşecek hem de -20oC’de buzluktaki kısıtlı alanınız size kalacaktır.

SMA

AD

SOYAD

EMAIL

KURUM

MESAJ

SMA